00,00

ORDER LIST

Skip to Content

Küpsisepoliitika

Küpsisepoliitika
Küpsised ja mida neist sulle kasu on

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse sinu seadme (nt arvuti, mobiiltelefoni, tahvelarvuti) lehitsejasse, kui külastad veebisaite. Neid kasutatakse laialdaselt selleks, et veebisaidid töötaksid või toimiksid paremini ja tõhusamalt.

Meie küpsised aitavad meil näiteks:

panna meie veebisait tööle sinu ootustele vastavalt;
hoida sind veebisaidi külastamise ajal mugavuse tagamiseks sisse logituna;
mäletada sinu seadeid külastuste ajal ja nende vahel;
suurendada lehe kiirust ja turvalisust;
isikustada veebisaiti sisselogimise korral, et leiaksid kiiremini selle, mida otsid;
täiustada pidevalt oma veebisaiti sinu jaoks;
muuta turundust tõhusamaks (aidates meil pakkuda asjakohasemat turundussisu)

Rohkem teavet meie kasutatavate küpsiste kohta
Ilma sinu nõusolekuta salvestame ainult selliseid küpsiseid, mis on vajalikud meie veebisaidi toimimiseks. Me ei salvesta ühtegi küpsist, kui sa seda ei luba. Küpsiseid puudutavate eelistuste muutmise kohta leiad teavet allpool olevast jaotisest „Kuidas küpsiseid hallata“.

Seda, milliseid küpsiseid me täpselt kasutame, nende nime ja kategooriat, eesmärki ja säilitamise tähtaega meie veebisaitidel võid näha meie küpsisebänneril, mida sa saad vajaduse korral uuesti avada, klõpsates meie veebisaidi alaosas nupul „Küpsiste seaded“.

Kõik meie kasutatavad küpsised on kategoriseeritud liiki, osapoole ja eesmärgi alusel. Näiteks võib küpsis olla esimese osapoole funktsionaalne püsiküpsis. Üksikasjalikud selgitused küpsiste liigi, osapoole ja eesmärgi alusel kategoriseerimise kohta leiad altpoolt.

Liigi alusel kategoriseerimine
Kasutame kaht liiki küpsiseid, mida nimetatakse sessiooni- ja püsiküpsisteks. Selline liigitamine aitab määrata ja jõustada salvestatud küpsiste säilitamise tähtaega.

Sessiooniküpsised

Sessiooniküpsiseid kasutatakse iga kord, kui meie veebilehte külastad. Kasutame neid küpsiseid, et seostada sinu tegevusi meie veebisaidil. Iga sessiooniküpsis kehtib ainult lehitseja sessiooni ajal, pärast sessiooni see aegub. Iga lehitseja sessioon algab siis, kui avad oma veebilehitseja, ja lõpeb siis, kui selle sulged. Pärast veebisaidi külastust kõik sessiooniküpsised kustutatakse.

Püsiküpsised

Püsiküpsised võimaldavad meil jätta meelde sinu eelistused või tegevused ühel või mitmel veebisaidil. Neil on sessiooniküpsistest pikem eluiga ja need püsivad alles määratud aja jooksul (mis on igal küpsisel erinev). Sedalaadi küpsised ei kustu lehitseja sulgemisel ja need salvestatakse sinu seadmesse. Need küpsised aktiveeritakse iga kord, kui külastad veebisaiti, mis lõi konkreetse püsiküpsise.